KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14907066

nr 1490 7066

Nils Erik Johansson

(f. 1950), Sverige

Signerad, akvarell, bladets mått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm

Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:30:54

Nils Erik Johansson

Läs mer om Nils Erik Johansson