KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14907066
nr 1490 7066
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Signerad, akvarell, bladets mått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:30:54
100 kr
150 kr
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson